Kviečiame pirkti voučerį kelionei su Slowhop

Stop, jeszcze momencik! Zastanów się przez chwilę, czy osoba obdarowana to "gość slowhopowy". Czy chętnie spędzi czas w jednym z naszych miejsc? Już wiesz? To wiesz co robić...

Kaip tai veikia?

- 1 -

Prašome pasirinkti dovanų kupono tipą

Ar reikia greitai ar išskirtinai? Jūs pasirenkate, ar norite įsigyti atsispausdinamą dovanų kuponą, ar paruoštą dovanoti.

- 2 -

Suasmeninate

Pasirenkate sumą ir įrašote vardą žmogaus, kuriam jis bus įteiktas

- 3 -

Mokate

Sumokate patogiai internetu. Dovanų kuponą išsiunčiame el. paštu arba supakuojame ir išsiunčiame nurodytu adresu.

Ar jau turite dovanų kuponą?

Masz rok na wykorzystanie vouchera na Slowhopie. Możesz wybrać dowolne miejsce (póki co tylko!) w Polsce i dowolną przygodę. Uprzejmie donosimy, że vouchery można wykorzystywać tylko dla ofert, które przyjmują złotówki. Strefa euro jeszcze przed nami. Dokładna instrukcja wykorzystania vouchera znajduje się w liście. Jeżeli wybierzesz voucher do wydrukowania - w mailu dostaniesz dwie wersje językowe vouchera - polską i angielską. Uwaga - voucher wykorzystywany jest w całości - nie da się go za Chiny Ludowe podzielić i zostawić część na inny wyjazd. :)


Slowhop voučeris

Pewnie masz już dość zwykłych prezentów? W końcu ile razy można wręczać komuś książkę albo skarpetki. A gdyby to było coś niebanalnego? Jak na przykład niesamowity wyjazd do agroturystyki w Beskidach, gdzie robią takie naleśniki, że szczęka opada? Albo kurs malowania? Weekend z jogą? Prezent, który może być początkiem jakiejś nowej opowieści? Wymyśliliśmy coś, co może trafić w punkt - voucher ze specjalnym kodem rabatowym na wyjazd ze Slowhopem. Ustalasz jaka jest kwota podarunku. Obdarowany realizuje kod podczas zakupu swojego wyjazdu na Slowhopie.