Kúp voucher na výlet so Slowhopom

Stop, jeszcze momencik! Zastanów się przez chwilę, czy osoba obdarowana to "gość slowhopowy". Czy chętnie spędzi czas w jednym z naszych miejsc? Już wiesz? To wiesz co robić...

Ako to funguje?

- 1 -

Vyber si druh vouchera

Potrebuješ niečo na rýchlo alebo chceš skôr niečo výnimočné? Vyber si voucher, ktorý si vytlačíš doma alebo to nechaj na nás a pripravíme ho ako darček.

- 2 -

Venuj ho

Vyber sumu a vpíš, koho chceš obdarovať

- 3 -

Platíš

Platíš pohodlne online. Poukaz pošleme e-mailom alebo zabalíme a pošleme na uvedenú adresu.

Máš už voucher?

Masz rok na wykorzystanie vouchera na Slowhopie. Możesz wybrać dowolne miejsce (póki co tylko!) w Polsce i dowolną przygodę. Uprzejmie donosimy, że vouchery można wykorzystywać tylko dla ofert, które przyjmują złotówki. Strefa euro jeszcze przed nami. Dokładna instrukcja wykorzystania vouchera znajduje się w liście. Jeżeli wybierzesz voucher do wydrukowania - w mailu dostaniesz dwie wersje językowe vouchera - polską i angielską. Uwaga - voucher wykorzystywany jest w całości - nie da się go za Chiny Ludowe podzielić i zostawić część na inny wyjazd. :)


Slowhop voucher

Pewnie masz już dość zwykłych prezentów? W końcu ile razy można wręczać komuś książkę albo skarpetki. A gdyby to było coś niebanalnego? Jak na przykład niesamowity wyjazd do agroturystyki w Beskidach, gdzie robią takie naleśniki, że szczęka opada? Albo kurs malowania? Weekend z jogą? Prezent, który może być początkiem jakiejś nowej opowieści? Wymyśliliśmy coś, co może trafić w punkt - voucher ze specjalnym kodem rabatowym na wyjazd ze Slowhopem. Ustalasz jaka jest kwota podarunku. Obdarowany realizuje kod podczas zakupu swojego wyjazdu na Slowhopie.