Užrašyti Peržiūrėti nuotraukas

Obudź wiosnę w sobie! Warsztaty coachingowe.

Išversta automatiškai su Google Translate pagalba

Dzięki tym warsztatom nauczysz się radzić sobie z przeciwnosciami losu, poczujesz się lepiej w swojej skórze i będziesz żyć bardziej.

Wiosna jest magiczna. Po zimowej stagnacji wraca radość życia, a co za tym idzie chęć zmiany. To dobry moment by zatroszczyc się o siebie i wziąć udział w warsztatach, które zregenerują ciało, duszę i umysł, Utulą niedoskonałości, dodadzą wiatru w skrzydła i obudzą do życia pełniejszego.
Oprócz warsztatów, głębszych rozmów, medytacji będzie wyjście w góry, ognisko, gry planszowe, książki i co istotne; pyszne, domowe jedzenie. A to wszystko w kameralnym gronie (max 6 os) i wyjątkowej przestrzeni, która została specjalnie przygotowana do tego celu w Nietuzinkowie (Świeradów-Zdrój).

Za oknem natura, spokój, kojące widoki Gór Izerskich i klimatyczne wnętrza starej, drewnianej chaty. Czas relaksu i wypoczynku, otwartych rozmów, radości i refleksji nad tym gdzie jestem i dokąd zmierzam. Atmosferę i sprzyjające warunki do zajrzenia wgłąb siebie oraz znalezienia złotego, własnego środka na pójscie do przodu, trzymać w sowich rękach będę Ja-Renia Nicpoń. Stosowana metodologia to praca oparta na doświadczaniu. Jestem akredytowanym coachaem, absolwentką zacnej szkoły coachingu w USA z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem.
Organizując wyjazdy z rozwojem łączę swoje dwie pasje i doświadczenie z branży turystycznej i coachingu. Stworzyłam produkt z myślą o ludziach, którzy są otwarci na poprawę jakości swego zycia, chcą siegać wyżej czy patrzeć szerzej. Dzięki programom jakie oferuję uczestnicy zmieniają sposób myślenia, nastawienie do siebie, pracy i życia. Przestają utyskiwać, znajdują rozwiązania na swoje wyzwania i mają śmiałość realizować plany, marzenia!

Renia Nicpoń

Gyvenau Londone, Niujorke ir Los Andžele, bet čia, Jizeros kalnuose, dviejų šimtų metų senumo name radau savo vietą. Čia jaučiu, kad gyvenu harmonijoje su savimi ir man nereikia nieko daryti. Laisvalaikiu sportuoju, kuriu, praktikuoju dėkingumą. Būna, kad darau tinktūras ir konservus. Virtuvėje galite sutikti mane kepančią saldumynus ar gaminančią neįprastus patiekalus.


Džiaugiuosi susipažinęs su naujais žmonėmis ir pagal pageidavimą surengsiu asmeninio tobulėjimo užsiėmimus ar meditacijas Jūsų viešnagės metu. Profesiniu požiūriu esu akredituotas treneris, kuris padeda gerinti jūsų gyvenimo kokybę. Kuriu rankdarbius ir mėgstu tyrinėti pasaulį. Jei užsinorėsite, prie bendro stalo (kad ir angliškai) galime pasikeisti kelionių patirtimi, pasikalbėti apie gyvenimą ir žmones.

Netradiciniu būdu sukurtas pats ir padedamas draugų. Dirbtinius elementus keičiau ir pakeičiau natūraliomis medžiagomis, naują charakterį suteikiau pasirūpindama detalėmis, nes tikiu, kad jose telpa visas grožis. Todėl...
jus pasitiks vainikas ant durų, nėriniai ant stalų ir po kojomis girgždančios medinės lentos. Turiu daug žalios ir mėlynos spalvos, maivymasis, siuvinėjimas, iš kelionių atsineštų daiktų. Mano sode auga daržovės, mėtos, ramunės, medetkos ir nasturtės, kurias taip pat naudoju virtuvėje.

Kviečiu į vietą, kur galima nusiraminti, susipažinti su gamta ir brangiai praleisti laiką. Tiesiog atsigulkite ant šezlongo, užmerkite akis, pajuskite žolę po kojomis ir pradėkite tikrą poilsį.
daugiau

na kameralny warsztat coachingowy zapraszamy 6 osób
poranna medytacja, warsztaty coachingowe, warsztaty rękodzielnicze
karmimy pysznie od śniadania po kolację
naokoło cisza, święty spokój i czas dla Ciebie - wykorzystaj to!
będziemy poprawiać swoje relacje ze światem, podróżować wgłąb siebie i dawać sobie moc!
jesteśmy w Izerach, więc można wziąć sprzęt do sportów górskich

Programa

Piątek
16-18:00 przyjazd i rozgoszczenie
18:30 obiadokolacja, zapoznajemy się!
20-22:00 sesja coachingowa "Odkrywanie własna misja" (2h)

Sobota
08:30 medytacja poranna
09:00 śniadanie
10-14:00 wyjście w góry — praca coachingowa w terenie, obecność obowiązkowa (4h)
14:15:00 lunch po zejściu z gór
15-19:00...
czas dla siebie na relaks w ogrodzie czy spacer po okolicy
19:00 ognisko i kolacja z ogniska ew. jeśli pogoda nie dopisze to pierogi party - wspólne lepienie pierogów i smakowanie

Niedziela
- 08:00 medytacja poranna
- 08:30 śniadanie
- 09:00-13:00 warsztat coachingowy, zamykanie propcesu,podsumowanie, refleksje (4h)
- coś na ząb na dowidzenia

*Zastrzegamy sobie prawo do drobnej modyfikacji programu
* Prośba o uczestnictwo we wszystkich wydarzeniach programu.
*Przed powierdzeniem przesłane będą pytania kwalifikacyjne poprzez wiadomość
daugiau

Kur miegosiu?

W klimatycznej, starej (dwustuletniej!) chacie. Czekają na Was wyglancowane pokoje 2 osobowe z dużymi łóżkami urządzone rustykalnie z odrobiną nowoczesności. Łazienkę mamy wspólną i trzeba do niej pobiec schodami, ale tę niedogodność rekompensuje klimat domu i świetna atmosfera stworzona przez jej mieszkańców.... Dla większego komfortu oferujemy szlafroki, zestaw ręczników, kosmetyki hotelowe, suszarkę do włosów. Jest też przeszklona weranda z pięknym widokiem na ogród i możliwością wypatrywania sarenek. daugiau

Ką valgysiu?

Dla Waszej wygody przygotowaliśmy kącik kawowo-herbaciany, z którego możecie skorzystać w każdym momencie. Upieczemy antystresowe ciasteczka z przepisu Św. Hildegardy, dla pociechy nazywając je ciasteczkami szczęścia.

Podczas pobytu oferujemy pełne wyżywienie. Jednodaniowe lunche, obiadokolacje, przekąski...
i napoje (napary ziołowe, kawa herbatki ) podczas warsztatów. Pyszne śniadania w formie bufetu, na których posmakujecie domowej roboty sera z czarnuszka czy omlecika z jaj od poczciwej Pani Eli. Oczywiście, że nie może zabraknąć naszych popisowych dań, zupy nietuzinkowej i ciasta domowego wypieku. Będzie dużo smakołyków od lokalnych dostawców. daugiau

Ar nenuobodžiausiu?

Absolutnie nie ma na to szans, bo program wydarzenia naładowany jest atrakcjami! Będziemy odkrywać swoją wyjątkowość, odwagę, uczyć się jak być dobrym i uważnym dla siebie oraz każdego ranka medytować i spacerować po lesie w drodze na Stóg Izerski.

Postaram się wyposażyć Cię w dawkę pozytywnego myślenia,...
narzędzia pomagające w zarządzaniu sobą w dzisiejszej, czasem trudnej rzeczywistości, zintegrować umysł z sercem, by sięgać po to co ważne.

Czekają na Ciebie także planszówki, albumy podróżnicze, książki rozwojowe, puchowe pielesze i sielankowa, pełna miłości aura domu unosząca się w powietrzu. Ponado, ogród ze starodrzewiem, leżaki, hamaki i dobiegający śpiew ptaków.
daugiau

Ką veiks vaikai?

Nietuzinkowo jest azylem dla zmęczonych dusz, dedykowany wyciszeniu i zwolnieniu tempa. Chcemy, abyście skupili się tylko na sobie i niczym się nie przejmowali, dlatego dzieciaki zostawcie w domu.

Video

Kaina

Cennik wyjazdu

cena za osobę
zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, uczestnictwo w zajęciach 1300 zł

Możliwa dopłata do pokoju 1-osobowego - 300 zł.

Mokėjimo ir rezervacijos sąlygos

Zadatek wynosi 500zł a w przypadku rezygnacji zmienimy termin czy zamienimy nazwiska bezkosztowo.
W pozostałych sytuacjach niestety nie zwracamy zadatku ze względu na oraniczoną ilość miejsc noclegowych.

Vietos taisyklės

Mokėjimo ir rezervacijos sąlygos

Zadatek wynosi 500zł a w przypadku rezygnacji zmienimy termin czy zamienimy nazwiska bezkosztowo.
W pozostałych sytuacjach niestety nie zwracamy zadatku ze względu na oraniczoną ilość miejsc noclegowych.

  • Przelew
Atvykimo ir išvykimo laikas
  • Atvykimas nuo16:00
  • Išvykimas iki:14:00
Adresas
  • Główna 15
  • 59-850 Świeradów-Zdrój

Kaip nuvyksiu?

Tras jest kilka, wpiszcie w Google nazwę Nietuzinkowo i Was zaprowadzi. A ja polecam tę (ładna widokowo): warto zjechać z A4 zaraz za Legnicą na drogę nr 3 Jelenia Góra/Zielona Góra. Nastepnie z Jeleniej Góry drogą nr 30 na Zgorzelec i przed Gryfowem Śląskim zjechać w lewo na Świeradów. Tuż przed Świeradowem we wsi Orłowice skręcić w prawo- granica czeska i Uzdrowisko Czerniawa. Przy pierwszym skrzyżowaniu skręcić w prawo kierunek kościół i zamek Czocha. Jadąc kawałek prosto za zakrętem po lewej stronie wyłoni się drewnianny domek i napis na płocie Nietuzinkowo.

Atsiliepimai