Speichern Fotos ansehen

Obudź wiosnę w sobie! Warsztaty coachingowe.

Automatisch übersetzt mit Google Translate

Dzięki tym warsztatom nauczysz się radzić sobie z przeciwnosciami losu, poczujesz się lepiej w swojej skórze i będziesz żyć bardziej.

Wiosna jest magiczna. Po zimowej stagnacji wraca radość życia, a co za tym idzie chęć zmiany. To dobry moment by zatroszczyc się o siebie i wziąć udział w warsztatach, które zregenerują ciało, duszę i umysł, Utulą niedoskonałości, dodadzą wiatru w skrzydła i obudzą do życia pełniejszego.
Oprócz warsztatów, głębszych rozmów, medytacji będzie wyjście w góry, ognisko, gry planszowe, książki i co istotne; pyszne, domowe jedzenie. A to wszystko w kameralnym gronie (max 6 os) i wyjątkowej przestrzeni, która została specjalnie przygotowana do tego celu w Nietuzinkowie (Świeradów-Zdrój).

Za oknem natura, spokój, kojące widoki Gór Izerskich i klimatyczne wnętrza starej, drewnianej chaty. Czas relaksu i wypoczynku, otwartych rozmów, radości i refleksji nad tym gdzie jestem i dokąd zmierzam. Atmosferę i sprzyjające warunki do zajrzenia wgłąb siebie oraz znalezienia złotego, własnego środka na pójscie do przodu, trzymać w sowich rękach będę Ja-Renia Nicpoń. Stosowana metodologia to praca oparta na doświadczaniu. Jestem akredytowanym coachaem, absolwentką zacnej szkoły coachingu w USA z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem.
Organizując wyjazdy z rozwojem łączę swoje dwie pasje i doświadczenie z branży turystycznej i coachingu. Stworzyłam produkt z myślą o ludziach, którzy są otwarci na poprawę jakości swego zycia, chcą siegać wyżej czy patrzeć szerzej. Dzięki programom jakie oferuję uczestnicy zmieniają sposób myślenia, nastawienie do siebie, pracy i życia. Przestają utyskiwać, znajdują rozwiązania na swoje wyzwania i mają śmiałość realizować plany, marzenia!

Renia Nicpoń

Ich habe in London, New York und Los Angeles gelebt, aber hier im Isergebirge, in einem zweihundert Jahre alten Haus, habe ich meinen Platz gefunden. Hier fühle ich, dass ich im Einklang mit mir selbst lebe und nichts tun muss. In meiner Freizeit mache ich Sport, kreiere, praktiziere Dankbarkeit. Es kommt vor, dass ich Tinkturen und Konserven herstelle. In der Küche triffst du mich beim Backen von Süßigkeiten oder beim Kochen ausgefallener Gerichte.


Ich freue mich, neue Leute kennenzulernen und organisiere auf Wunsch während Ihres Aufenthaltes Sitzungen zur Persönlichkeitsentwicklung oder Meditationen. Beruflich bin ich ein akkreditierter Coach, der Sie dabei unterstützt, Ihre Lebensqualität zu verbessern. Ich mache Handarbeiten und liebe es, die Welt zu entdecken. Wenn du Lust hast, können wir am gemeinsamen Tisch Reiseerfahrungen austauschen, über das Leben und die Menschen sprechen (auch auf Englisch).

Unkonventionell von mir selbst und mit Hilfe von Freunden kreiert. Ich habe künstliche...
Elemente ausgetauscht und durch natürliche Materialien ersetzt, ich habe ihnen einen neuen Charakter gegeben, indem ich auf Details geachtet habe, weil ich glaube, dass alle Schönheit in ihnen enthalten ist. Deshalb werden Sie von einem Kranz an der Tür, Spitzen auf den Tischen und Holzbrettern begrüßt, die unter Ihren Füßen knarren. Ich habe viel Grün und Blau, Rüschen, Stickereien, Gegenstände, die ich von Reisen mitgebracht habe. In meinem Garten gibt es Gemüse, Minze, Gänseblümchen, Ringelblumen und Kapuzinerkresse, die ich auch in der Küche verwende.

Ich lade Sie an einen Ort ein, an dem es möglich ist, sich zu beruhigen, der Natur zu begegnen und wertvolle Zeit zu verbringen. Legen Sie sich einfach auf einen Liegestuhl, schließen Sie die Augen, spüren Sie das Gras unter Ihren Füßen und fangen Sie an, sich richtig auszuruhen.
mehr

na kameralny warsztat coachingowy zapraszamy 6 osób
poranna medytacja, warsztaty coachingowe, warsztaty rękodzielnicze
karmimy pysznie od śniadania po kolację
naokoło cisza, święty spokój i czas dla Ciebie - wykorzystaj to!
będziemy poprawiać swoje relacje ze światem, podróżować wgłąb siebie i dawać sobie moc!
jesteśmy w Izerach, więc można wziąć sprzęt do sportów górskich

Programm

Piątek
16-18:00 przyjazd i rozgoszczenie
18:30 obiadokolacja, zapoznajemy się!
20-22:00 sesja coachingowa "Odkrywanie własna misja" (2h)

Sobota
08:30 medytacja poranna
09:00 śniadanie
10-14:00 wyjście w góry — praca coachingowa w terenie, obecność obowiązkowa (4h)
14:15:00 lunch po zejściu z gór
15-19:00...
czas dla siebie na relaks w ogrodzie czy spacer po okolicy
19:00 ognisko i kolacja z ogniska ew. jeśli pogoda nie dopisze to pierogi party - wspólne lepienie pierogów i smakowanie

Niedziela
- 08:00 medytacja poranna
- 08:30 śniadanie
- 09:00-13:00 warsztat coachingowy, zamykanie propcesu,podsumowanie, refleksje (4h)
- coś na ząb na dowidzenia

*Zastrzegamy sobie prawo do drobnej modyfikacji programu
* Prośba o uczestnictwo we wszystkich wydarzeniach programu.
*Przed powierdzeniem przesłane będą pytania kwalifikacyjne poprzez wiadomość
mehr

Wo werde ich schlafen?

W klimatycznej, starej (dwustuletniej!) chacie. Czekają na Was wyglancowane pokoje 2 osobowe z dużymi łóżkami urządzone rustykalnie z odrobiną nowoczesności. Łazienkę mamy wspólną i trzeba do niej pobiec schodami, ale tę niedogodność rekompensuje klimat domu i świetna atmosfera stworzona przez jej mieszkańców.... Dla większego komfortu oferujemy szlafroki, zestaw ręczników, kosmetyki hotelowe, suszarkę do włosów. Jest też przeszklona weranda z pięknym widokiem na ogród i możliwością wypatrywania sarenek. mehr

Was werde ich essen?

Dla Waszej wygody przygotowaliśmy kącik kawowo-herbaciany, z którego możecie skorzystać w każdym momencie. Upieczemy antystresowe ciasteczka z przepisu Św. Hildegardy, dla pociechy nazywając je ciasteczkami szczęścia.

Podczas pobytu oferujemy pełne wyżywienie. Jednodaniowe lunche, obiadokolacje, przekąski...
i napoje (napary ziołowe, kawa herbatki ) podczas warsztatów. Pyszne śniadania w formie bufetu, na których posmakujecie domowej roboty sera z czarnuszka czy omlecika z jaj od poczciwej Pani Eli. Oczywiście, że nie może zabraknąć naszych popisowych dań, zupy nietuzinkowej i ciasta domowego wypieku. Będzie dużo smakołyków od lokalnych dostawców. mehr

Was werde ich unternehmen?

Absolutnie nie ma na to szans, bo program wydarzenia naładowany jest atrakcjami! Będziemy odkrywać swoją wyjątkowość, odwagę, uczyć się jak być dobrym i uważnym dla siebie oraz każdego ranka medytować i spacerować po lesie w drodze na Stóg Izerski.

Postaram się wyposażyć Cię w dawkę pozytywnego myślenia,...
narzędzia pomagające w zarządzaniu sobą w dzisiejszej, czasem trudnej rzeczywistości, zintegrować umysł z sercem, by sięgać po to co ważne.

Czekają na Ciebie także planszówki, albumy podróżnicze, książki rozwojowe, puchowe pielesze i sielankowa, pełna miłości aura domu unosząca się w powietrzu. Ponado, ogród ze starodrzewiem, leżaki, hamaki i dobiegający śpiew ptaków.
mehr

Was gibt es dort für Kinder?

Nietuzinkowo jest azylem dla zmęczonych dusz, dedykowany wyciszeniu i zwolnieniu tempa. Chcemy, abyście skupili się tylko na sobie i niczym się nie przejmowali, dlatego dzieciaki zostawcie w domu.

Video

Preis

Cennik wyjazdu

cena za osobę
zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, uczestnictwo w zajęciach 1300 zł

Możliwa dopłata do pokoju 1-osobowego - 300 zł.

Zahlungs- und Buchungsbedingungen

Zadatek wynosi 500zł a w przypadku rezygnacji zmienimy termin czy zamienimy nazwiska bezkosztowo.
W pozostałych sytuacjach niestety nie zwracamy zadatku ze względu na oraniczoną ilość miejsc noclegowych.

Regeln der Unterkunft

Zahlungs- und Buchungsbedingungen

Zadatek wynosi 500zł a w przypadku rezygnacji zmienimy termin czy zamienimy nazwiska bezkosztowo.
W pozostałych sytuacjach niestety nie zwracamy zadatku ze względu na oraniczoną ilość miejsc noclegowych.

  • Przelew
Anreise- und Abreisezeiten
  • Check-in ab:16:00
  • Check-out bis:14:00
Adresse
  • Główna 15
  • 59-850 Świeradów-Zdrój

Wie kommt man dahin?

Tras jest kilka, wpiszcie w Google nazwę Nietuzinkowo i Was zaprowadzi. A ja polecam tę (ładna widokowo): warto zjechać z A4 zaraz za Legnicą na drogę nr 3 Jelenia Góra/Zielona Góra. Nastepnie z Jeleniej Góry drogą nr 30 na Zgorzelec i przed Gryfowem Śląskim zjechać w lewo na Świeradów. Tuż przed Świeradowem we wsi Orłowice skręcić w prawo- granica czeska i Uzdrowisko Czerniawa. Przy pierwszym skrzyżowaniu skręcić w prawo kierunek kościół i zamek Czocha. Jadąc kawałek prosto za zakrętem po lewej stronie wyłoni się drewnianny domek i napis na płocie Nietuzinkowo.

Meinungen