, 59-620 Rząsiny 73a
Renesansowy Pałac w Rząsinach z 1451 roku z pięknym zabytkowym parkiem, stawami, strumieniem i starodrzewiem. Położony na kilku wzgórzach i otoczony starym kamiennym murem.

Last minute offer sold

03-08-2020 - 06-08-2020
up to 8 persons
We accept: small dogs, medium dogs, big dogs, cats
Booking offer
Total price for stay:

2800 PLN

Prepayment amount:
1400 PLN
The offer includes:

Pałac do wyłącznej dyspozycji, w tym 2 sypialnie, sala biesiadna, łazienka, kuchnia, pomieszczenia ogrzewane, sauna, basen, taras z grillem, taras w ogrodzie z miejscem na ognisko, 8ha parku wyłącznie dla gości. Zapraszam serdecznie i pozdrawiam Małgorzata Tausz

Terms and conditions of cancellation:

1. W pałacu obowiązuje całkowity zakaz palenia poza tarasem zewnętrznym 2. W pałacu obowiązuje segregacja śmieci 3. Dzieci poniżej 15 roku życia , psy i inne zwierzęta przebywające na terenie pałacu i parku powinny być pod nadzorem swoich opiekunów 4. Pozostałą kwotę za pobyt należy wpłacić najpóźniej na 2 dni przed przyjazdem lub gotówką w dniu przyjazdu. 5. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 17, a kończy o godzinie 11. Zmiana godzin zakwaterowania i wykwaterowania jest możliwa jedynie po uzgodnieniu z właścicielem, o ile bedzie taka możliwość ze względu na innych gości.