Chrapowo 70, 74-320 Barlinek
Romantic villa on the river with an English garden in the heart of the green valley of the Valley in the West Pomeranian.

Oops, this offer is past its expiry date

03-08-2020 - 08-08-2020
up to 2 persons
We accept: small dogs, medium dogs, cats
Guest minimum age: 7 year(s)
Booking offer
Total price for stay:

1200 PLN

Prepayment amount:

1200 PLN

The remaining amount to pay:

0 PLN

The offer includes:

Serdecznie zapraszamy na pojezierza i w lasy pogranicza Pomorza Zachodniego i Ziemi Lubuskiej. Mamy dla Was pokój 2-osobowy z łazienką w Villi Orlik z pięknym widokiem na ogród i Dolinę Płoni. Jest możliwość przedłużenia pobytu. Oferta obejmuje: - śniadania, - zestaw powitalny kawy i herbaty, - korzystanie z internetu WIFI, - środki dezynfekcyjne, - miejsce na parkingu niestrzeżonym, - dostęp do łowiska na stawach, - korzystanie ze sprzętu rekreacyjnego, grilla, - zrobienie jednego ogniska w czasie pobytu. Są przygotowane miejsca wypoczynkowe w ogrodzie na wyłączność z meblami ogrodowymi. W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne naszych Gości wprowadziliśmy procedury sanitarne oraz stosujemy dezynfekcję pokojów z zastosowaniem profesjonalnych środków, parownicy i lampy UV. A poza tym jest natura, cisza, święty spokój i wiele tras do zwiedzenia. Serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieję do zobaczenia, Alicja i Tomek

Terms and conditions of cancellation:

Rezerwacja pobytu jest równoznaczna z akceptacją zasady współodpowiedzialności za bezpieczeństwo zdrowotne poprzez stosowanie się do obowiązujących przepisów. Ogólne warunki: Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00. w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 11.00. ostatniego dnia pobytu. Zameldowanie do godz. 22.00. Możliwość późniejszego przyjazdu należy zawsze wcześniej uzgodnić mailowo lub telefonicznie. Śniadania podajemy w godz. 8:30 – 10:00. W budynkach Siedliska Orlik*** obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Dla palaczy mamy wyznaczone miejsca na tarasach. Opłatę za pobyt przyjmujemy w formie gotówki albo przelewem. PRZEDPŁATA nie podlega zwrotowi.