Stare Polaszki 13 , 83-433 Stare Polaszki 13
W niewielkiej wsi na pograniczu Kaszub i Kociewia jest gospodarstwo pachnące świeżym chlebem, pieczonymi rybami, lasem i poranną mgłą. Rozgośćcie się w świeżutkich pokojach, zarzućcie wędkę w stawie, wskoczcie do jeziora i zatraćcie się w śpiewie ptaków. Na romantyczne weekendy, klimatyczne wesela i spokojne rodzinne wypady.

Oops, this offer is past its expiry date

10-04-2020 - 13-04-2020
up to 2 persons
Booking offer
Total price for stay:

1780 1700 PLN

Prepayment amount:

850 PLN

The remaining amount to pay:

850 PLN

The offer includes:

Oferta obejmuje: 3 noclegi w wybranym pokoju (pokój 2 osobowy lub rodzinny 4 osobowy: mamy tylko 2 takie pokoje!!! Posiadają 2 łóżka hotelowe 90×200 cm i jedną rozkładaną sofę) Śniadania w formie bufetu z regionalnymi akcentami Tradycyjne, polskie śniadanie Wielkanocne Świąteczny obiad w Lany Poniedziałek 3 obiadokolacje całodzienny słodki bufet z kawą i herbatą, ciastami naszego wypieku, owocami i kompotem Podatek VAT Internet bezprzewodowy Parking Atrakcję dla dorosłych: Ognisko z grzańcem Występ kabaretu kaszubskiego Wędkowanie Spacery po rozległym terenie zielonym Korzystanie z sauny i ruskiej bani (jako prezent świąteczny od nas każdy otrzymuje 1 godzinny seans) Atrakcje dla dzieci: Szukanie Wielkanocnego zająca dekorowanie pisanek i koszyków Wielkanocnych Wykonywanie dekoracji świątecznych Warsztaty kulinarne Dla chętnych wielkie oblewanie ŚMIGUS DYNGUS

Terms and conditions of cancellation:

Anulowanie rezerwacji 1. W przypadku anulacji pobytu, za który wpłynęła kwota potwierdzająca rezerwację, wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi. 2. Stare Polaszki 13 może jednak zaproponować Gościowi inny, dogodny termin realizacji pobytu w ciągu 30 dni, w miarę dostępności posiadanych wolnych pokoi. 3. Niestawienie się Gościa w obiekcie Stare Polaszki 13 do godziny 6.00 rano dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, jeżeli Gość wcześniej nie powiadomił recepcji Stare Polaszki 13 (dla rezerwacji zadatkowanych). 4. Jeżeli nie ustalono inaczej, niestawienie się Gościa w obiekcie Stare Polaszki 13 do godziny 18.00 (dnia przyjazdu) jest równoznaczne z anulacją rezerwacji i możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi (dla rezerwacji bez przedpłaty). 5. Oferty świąteczne, sylwestrowe są bezzwrotne.