Podgórki. Dom z 1794 - review

5

Bardzo fajny i stylowy dom, ładny ogród. Bardzo miły gospodarz.


5

Bardzo sie nam (4 dorosli i 3 dzieci) w domku podobało. Wszystko jest na miejscu i jak bylo Pytanie to szybko był kontakt. Polecamy!


5

Cudowny dom z jeszcze piękniejszym ogrodem. Świetny sprzęt grający, duży wybór książek, dużo przestrzeni nawet przy większej grupie. Na pewno wrócimy, mam nadzieję że wtedy pogoda nam dopisze żebyśmy mogli w pełni wykorzystać uroki ogrodu. 😊


5

Cudowny dom położony w pięknym ogrodzie. Cisza, spokój i piękne widoki. Dom wyposażony we wszystko, czego potrzeba, można piec, gotować i gotować kawę w tygielku ;) W środku pięknie odnowiony, wygodny, idealny dla 10 osób. Szybki kontakt z właścicielem, polecam!


5

W Podgorkach spędziliśmy święta tego roku . Święta rodzinne z psami , magiczne w tak przepięknym miejscu . Wieś spokojna , cicha , sklepik blisko . Pochodzić po górkach można . Sam dom oczarowuje od pierwszego spojrzenia a wnętrza dają poczucie ciepła ale i wygody . Jeśli chcecie uciec od zgiełku i nie potrzeba wam tłumów jak w szklarskiej czy sklepów jak w Karpaczu to wybierzcie Podgorki a na stoki z łatwością dojedziecie . Gospodarze mili , nawet przepyszna babkę dostaliśmy na święta !!!! Polecam !!!!!


5

Piękny, dobrze wyposażony dom z niesamowitym klimatem i dużym ogrodem, czuliśmy się jak u siebie, Polecamy!


5

Bardzo fajny klimatyczny domek , pięknie położony, gdzie można miło spędzić czas i odpocząć. Nam się bardzo podobało.