Domek Artysty - Szklarska Poręba - review

5

Bardzo dziękujemy za ugoszczenie całej naszej rodziny w domku, było to niezwykle klimatyczne miejsce. Polecamy również warsztaty ceramiczne - każdy miał szansę stworzyć coś niepowtarzalnego :)


5

W Domku Artysty spędziliśmy ze znajomymi kilka dni w ferie w lutym. Miejsce przepiękne, domek z duszą i klimatem, wszystko czego potrzeba podczas spędzenia kilku dni ,to jest. Właściciele bardzo mili, i pomocni , super warsztaty ceramiczne z Panem Kamilem,co naprawdę polecam podczas pobytu. Gorąco polecam wypoczynek w tak pięknym miejscu .


5

Bardzo klimatyczne miejsce dla zgranej grupy. Byłyśmy w 7 osób. Sypialnie na piętrze i salon z jadalnią i kuchnią na parterze oraz dwie łazienki to mega komfort 😎 W kuchni znajdziecie wszystko czego trzeba do gotowania i biesiadowania. Dużo miejsca na uporządkowanie butów kijków i kurtek po górskich wędrówkach. Sauna jest genialna ♥️ Bardzo przemyślane i piękne oświetlenie w pomieszczeniach - idealne do długich wieczornych rozmów ♥️ Przemili właściciele mają piękną pracownię, z której tym razem nie udało nam się skorzystać, ale na pewno nie omieszkamy podczas kolejnej wizyty.