Save See photos

Obudź wiosnę w sobie! Warsztaty coachingowe.

Translated automatically with Google Translate

Dzięki tym warsztatom nauczysz się radzić sobie z przeciwnosciami losu, poczujesz się lepiej w swojej skórze i będziesz żyć bardziej.

Wiosna jest magiczna. Po zimowej stagnacji wraca radość życia, a co za tym idzie chęć zmiany. To dobry moment by zatroszczyc się o siebie i wziąć udział w warsztatach, które zregenerują ciało, duszę i umysł, Utulą niedoskonałości, dodadzą wiatru w skrzydła i obudzą do życia pełniejszego.
Oprócz warsztatów, głębszych rozmów, medytacji będzie wyjście w góry, ognisko, gry planszowe, książki i co istotne; pyszne, domowe jedzenie. A to wszystko w kameralnym gronie (max 6 os) i wyjątkowej przestrzeni, która została specjalnie przygotowana do tego celu w Nietuzinkowie (Świeradów-Zdrój).

Za oknem natura, spokój, kojące widoki Gór Izerskich i klimatyczne wnętrza starej, drewnianej chaty. Czas relaksu i wypoczynku, otwartych rozmów, radości i refleksji nad tym gdzie jestem i dokąd zmierzam. Atmosferę i sprzyjające warunki do zajrzenia wgłąb siebie oraz znalezienia złotego, własnego środka na pójscie do przodu, trzymać w sowich rękach będę Ja-Renia Nicpoń. Stosowana metodologia to praca oparta na doświadczaniu. Jestem akredytowanym coachaem, absolwentką zacnej szkoły coachingu w USA z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem.
Organizując wyjazdy z rozwojem łączę swoje dwie pasje i doświadczenie z branży turystycznej i coachingu. Stworzyłam produkt z myślą o ludziach, którzy są otwarci na poprawę jakości swego zycia, chcą siegać wyżej czy patrzeć szerzej. Dzięki programom jakie oferuję uczestnicy zmieniają sposób myślenia, nastawienie do siebie, pracy i życia. Przestają utyskiwać, znajdują rozwiązania na swoje wyzwania i mają śmiałość realizować plany, marzenia!

Renia Nicpoń

I am a personal development trainer with a creative soul who likes to explore the world. I have lived in London, New York and Los Angeles, but it is here in the Jizera Mountains, in the 200-year-old house, that I have found my place. Here, I feel at peace with myself, and I don't have to do anything. In my free time, I play sports, create, and practice gratitude. Sometimes I make tinctures and preserves. You can find me baking cakes in the kitchen, making dumplings with all kinds of fillings or cooking unusual dishes such as pear and parsley soup. I enjoy meeting new people and can arrange coaching sessions or craft workshops during your stay. We can exchange our travel experiences over a common table and talk about life and people (even in English) if you feel like it. I created Nietuzinkowo with my own effort and with the help of friends. I replaced artificial elements with natural materials and gave them a new character, taking care of the details because I believe that all beauty is... contained in them. That's why you'll be welcomed by a garland on the door, lace on the tables and wooden planks squeaking under your feet. I use a lot of white, green and blue, frills, lace curtains and objects brought from travels. I make sure that people and even wild animals feel comfortable in the garden, because I'm happy when occasional roe deer drop by. My garden must not lack vegetables, mint, daisies, marigolds or nasturtiums. I invite you to a place where peace of mind lives, you can meet with nature and spend valuable time. Just lie down on a deckchair, close your eyes, feel the grass under your feet and start a real rest. more

na kameralny warsztat coachingowy zapraszamy 6 osób
poranna medytacja, warsztaty coachingowe, warsztaty rękodzielnicze
karmimy pysznie od śniadania po kolację
naokoło cisza, święty spokój i czas dla Ciebie - wykorzystaj to!
będziemy poprawiać swoje relacje ze światem, podróżować wgłąb siebie i dawać sobie moc!
jesteśmy w Izerach, więc można wziąć sprzęt do sportów górskich

Program

Piątek
16-18:00 przyjazd i rozgoszczenie
18:30 obiadokolacja, zapoznajemy się!
20-22:00 sesja coachingowa "Odkrywanie własna misja" (2h)

Sobota
08:30 medytacja poranna
09:00 śniadanie
10-14:00 wyjście w góry — praca coachingowa w terenie, obecność obowiązkowa (4h)
14:15:00 lunch po zejściu z gór
15-19:00...
czas dla siebie na relaks w ogrodzie czy spacer po okolicy
19:00 ognisko i kolacja z ogniska ew. jeśli pogoda nie dopisze to pierogi party - wspólne lepienie pierogów i smakowanie

Niedziela
- 08:00 medytacja poranna
- 08:30 śniadanie
- 09:00-13:00 warsztat coachingowy, zamykanie propcesu,podsumowanie, refleksje (4h)
- coś na ząb na dowidzenia

*Zastrzegamy sobie prawo do drobnej modyfikacji programu
* Prośba o uczestnictwo we wszystkich wydarzeniach programu.
*Przed powierdzeniem przesłane będą pytania kwalifikacyjne poprzez wiadomość
more

Where will I sleep?

W klimatycznej, starej (dwustuletniej!) chacie. Czekają na Was wyglancowane pokoje 2 osobowe z dużymi łóżkami urządzone rustykalnie z odrobiną nowoczesności. Łazienkę mamy wspólną i trzeba do niej pobiec schodami, ale tę niedogodność rekompensuje klimat domu i świetna atmosfera stworzona przez jej mieszkańców.... Dla większego komfortu oferujemy szlafroki, zestaw ręczników, kosmetyki hotelowe, suszarkę do włosów. Jest też przeszklona weranda z pięknym widokiem na ogród i możliwością wypatrywania sarenek. more

What will I eat?

Dla Waszej wygody przygotowaliśmy kącik kawowo-herbaciany, z którego możecie skorzystać w każdym momencie. Upieczemy antystresowe ciasteczka z przepisu Św. Hildegardy, dla pociechy nazywając je ciasteczkami szczęścia.

Podczas pobytu oferujemy pełne wyżywienie. Jednodaniowe lunche, obiadokolacje, przekąski...
i napoje (napary ziołowe, kawa herbatki ) podczas warsztatów. Pyszne śniadania w formie bufetu, na których posmakujecie domowej roboty sera z czarnuszka czy omlecika z jaj od poczciwej Pani Eli. Oczywiście, że nie może zabraknąć naszych popisowych dań, zupy nietuzinkowej i ciasta domowego wypieku. Będzie dużo smakołyków od lokalnych dostawców. more

What will I do?

Absolutnie nie ma na to szans, bo program wydarzenia naładowany jest atrakcjami! Będziemy odkrywać swoją wyjątkowość, odwagę, uczyć się jak być dobrym i uważnym dla siebie oraz każdego ranka medytować i spacerować po lesie w drodze na Stóg Izerski.

Postaram się wyposażyć Cię w dawkę pozytywnego myślenia,...
narzędzia pomagające w zarządzaniu sobą w dzisiejszej, czasem trudnej rzeczywistości, zintegrować umysł z sercem, by sięgać po to co ważne.

Czekają na Ciebie także planszówki, albumy podróżnicze, książki rozwojowe, puchowe pielesze i sielankowa, pełna miłości aura domu unosząca się w powietrzu. Ponado, ogród ze starodrzewiem, leżaki, hamaki i dobiegający śpiew ptaków.
more

What's for children?

Nietuzinkowo jest azylem dla zmęczonych dusz, dedykowany wyciszeniu i zwolnieniu tempa. Chcemy, abyście skupili się tylko na sobie i niczym się nie przejmowali, dlatego dzieciaki zostawcie w domu.

Video

Price

Cennik wyjazdu

cena za osobę
zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, uczestnictwo w zajęciach 1300 zł

Możliwa dopłata do pokoju 1-osobowego - 300 zł.

Payment and booking conditions

Zadatek wynosi 500zł a w przypadku rezygnacji zmienimy termin czy zamienimy nazwiska bezkosztowo.
W pozostałych sytuacjach niestety nie zwracamy zadatku ze względu na oraniczoną ilość miejsc noclegowych.

Place rules

Payment and booking conditions

Zadatek wynosi 500zł a w przypadku rezygnacji zmienimy termin czy zamienimy nazwiska bezkosztowo.
W pozostałych sytuacjach niestety nie zwracamy zadatku ze względu na oraniczoną ilość miejsc noclegowych.

  • Online transfer
Arrival and departure times
  • Check-in from:16:00
  • Check out till:14:00
Address
  • Główna 15
  • 59-850 Świeradów-Zdrój

How to get here?

Tras jest kilka, wpiszcie w Google nazwę Nietuzinkowo i Was zaprowadzi. A ja polecam tę (ładna widokowo): warto zjechać z A4 zaraz za Legnicą na drogę nr 3 Jelenia Góra/Zielona Góra. Nastepnie z Jeleniej Góry drogą nr 30 na Zgorzelec i przed Gryfowem Śląskim zjechać w lewo na Świeradów. Tuż przed Świeradowem we wsi Orłowice skręcić w prawo- granica czeska i Uzdrowisko Czerniawa. Przy pierwszym skrzyżowaniu skręcić w prawo kierunek kościół i zamek Czocha. Jadąc kawałek prosto za zakrętem po lewej stronie wyłoni się drewnianny domek i napis na płocie Nietuzinkowo.

Opinions