Stare Sady - review

5

Bardzo fajny domek w pięknym miejscu, obok jez. Tałty, blisko do Mikołajek. Domek bardzo czysty, dobrze wyposażony, prosiliśmy o sprzęt dla dziecka (łóżeczko, krzesełko), właściciele wszystko dla nas przygotowali.


5

Piękne i ciche miejsce na reset. Duża zadbana i zalesiona działka. Byliśmy na przełomie października i listopada, więc większość pobytu spędzaliśmy w domu. Chatka jest super wyposażona i niczego w niej nie brakuje. Jest w niej dużo światła i przestrzeni. Dodatkowy atut to widok na jezioro! Warto zatopić się w kanapie na przeciwko kominka - jest mega wygoda :) Okolica sprzyja spacerom z czworonogiem. Polecamy tym, którzy chcą odpocząć w cichym i spokojnym miejscu. Dzięki za gościnę :)


5

Wonderful house in a quiet location. The house was very clean, the amenities were perfect and the lake was within walking distance. Unfortunately, it was too warm to use the jacuzzi and the fireplace, which certainly makes staying here outside of the summer very enjoyable as well. All in all we had a wonderful and relaxing time.


5

Wspaniały dom i cudowne miejsce. Dom urządzony ze smakiem, wyposażony we wszystko co jest niezbędne (a nie jest to często spotykane w domach na wynajem), czysty i pachnący. Taras pierwsza klasa. Widok z domu na jezioro wyjątkowy. W domu czuliśmy się wyjątkowo. W okolicy są świetne drogi po których można spacerować i podziwiać widoki ale też super trasy na wycieczki rowerowe. Dziękujemy właścicielom za takie miejsce.


5

Turbo fantastyczne miejsce! Niesamowity drewniamy dom, świetnie urządzony oraz nieprzeciętnie praktyczny. Świetna lokalizacja. Jest cicho, spokojnie i bardzo leśnie. Poranna kawa na tarasie smakuje 3 razy lepiej. Właściciele super przemieli i bardzo pomocni. Dziękujęmy i do zobaczenia!


5

Piękny domek, super wyposażony, duży ogród, z dala od miasteczka ale samochodem do centrum kilka minut. Jeśli chcesz ciszy i spokoju z dala od zgielku miasta polecam Stare Sady 28:) Warto sie wybrać :))))


5

Cudowne miejsce:))) - drewniany dom jak z bajki, w pobliżu jeziora, urządzony ze smakiem i bardzo funkcjonalnie. Niezwykle kameralna i sympatyczna miejscowość. Wokół mnóstwo ścieżek rowerowych i spacerowych. Dom jest tak przyjemny, że nawet deszczowe dni nie przeszkadzają - można niespiesznie grać w planszówki albo czytać, ciesząc się wspólnymi chwilami. Dla dzieci przygodą było mieszkanie w osobnym domku/drewutni - z czołówkami w nocy biegały po ogrodzie, a my nie musieliśmy się martwić, że je obudzimy o poranku. Polecamy wszystkim tym, którzy chcą naprawdę wypocząć z dala od miasta, gonitwy myśli i tłumów.