Chata z Kraja - review

5

Przepięknie, cudowny widok i wspaniali właściciele


5

Chociaż pogoda nie dopisała - magiczne miejsce. Cisza i spokój, jeśli ktoś tego pragnie - gorąco polecamy. Domek czysty, zadbany. Gospodarze życzliwi. Gorąco polecam.


5

Idealne miejsce jeżeli ktoś potrzebuje ciszy, spokoju. Nie ma chyba lepszych aktywności niż czytanie książki zerkając na przepiękny widok wprost z tarasu. Osobiście mega polecam, każdemu kto potrzebuje odpocząć od codzienności. Jeśli chodzi o domek, to ma wszystko czego potrzeba, nie można mu nic zarzucić. Na pewno tam wrócę, może nawet w większym gronie.


5

Miejsce z widokiem terapeutycznym, nawet pogoda która chciała nas rozpuścić nie przeszkodziła w napawaniu się panoramą. Ilość grzybów w okolicy nie do przejedzenia. Ogromna zaleta domku to fakt że gospodarze sami go użytkują, więc wyposażony jest we wszystko co niezbędne a nawet więcej. Domek nie jest przeznaczony do długich pobytów ( brak pralki, zmywarki i mała ilość szaf ) ale w 4 osoby spędziliśmy tam 9 dni bez żadnego dyskomfortu. Posesja nie jest ogrodzona, podobnie jak taras nie posiada żadnych barierek a znajduje się 2 m nad ziemią, dla nas to była ogromna zaleta bo daje niesamowite poczucie otwartej przestrzeni, ale ktoś kto wybiera się z mniejszymi dziećmi lub psem powinien mieć świadomość tych elementów. Ognisko pod spadającymi gwiazdami przy wschodzącym księżycu brzmi jak jakaś pocztówka a w tym miejscu o ile pogoda pozwoli jest codziennością. Generalnie szczerze polecam, dla naszej rodziny to był bardzo udany eksperyment wakacyjny.

Host: Dominik
2023-08-28

Bardzo dziękujemy za wyjątkowo rzetelną opinię :) Obiecujemy, że ponownie przemyślimy kwestię zmywarki i kto wie, może już wkrótce...mamy nadzieję, że jeszcze się zobaczymy! :)


5

Cudowne miejsce na odpoczynek! Cisza spokój i te niesamowite widoki, zapierające dech w piersiach! :-) Sam domek również bardzo zadbany i niczego w nim nie brakowało. Polecam z czystym sumieniem i chętnie byśmy tam wrócili :-)

Host: Dominik
2023-06-22

Cieszymy się, że pobyt w naszym małym domku spełnił wasze oczekiwania! Z przyjemnością ugościmy was ponownie…do zobaczenia! :)